Hakkımızda

Halı döşetmek veya sermek istediğiniz alandaki büyüklük ne olursa olsun Türkiye'de halı denildiğinde akla gelen markaların hemen hepsini sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Ecem Grup Halı Limited Şirketi olarak; parça halı, duvardan duvara halı, cami halısı ve karo halı üzerinde 15 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte kalite ve güven ön planda tutulacak şekilde hizmet vermekteyiz.

Ürün Çeşitlerimiz

15 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize profesyonel kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.
 • portfolio_1

  Karo Halılar

  Ticari mekanları dönüştürme özelliğinin yanı sıra, karo halılarımız, her projenin kendi özgün koşullarını harika şekilde karşılar.

  Detaylı Bilgi →

 • portfolio_2

  Duvardan Duvara Halılar

  Duvardan duvara halılar; desen, renk ve doku seçiminde neredeyse sınırsız olanaklar sunar. Esneklik nedeniyle özellikle kontrat uygulamalarında tercih edilirler.

  Detaylı Bilgi →

 • portfolio_3

  Cami Halısı

  Montaj dahil satışlarımızda; Halılarınız imalat sonrası tarafınıza bilgi verilerek ambarlar aracılığıyla ücretsiz olarak tarafınıza gönderilir.

  Detaylı Bilgi →

 • portfolio_4

  Çim Halılar

  Çim halılar, sentetik çim halıların bir çeşididir ve son zamanlarda oldukça ilgi görerek bir çok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

  Detaylı Bilgi →